NÁŠ PRÍBEHOD ROKU 2005 PRINÁŠAME CHUŤ KÁVY Z MILÁNA

V roku 2005 sme otvorili našu prvú prevádzku na nám. SNP vo Zvolene, aby sme našim zákazníkom dopriali zážitok vychutnať si dokonalú chuť pravej Talianskej kávy z Milána. Hneď od začiatku sme mali v ponuke aj množstvo mliečnych kokailov, alko a nealko nápojov, vynikajúce pivo, rôzne pochutiny a zákusky. To všetko si naši zákazníci mohli vychutnať v príjemných priestoroch.

Od augusta 2016 Vás radi privítame v novootvorených priestoroch na ul. 29. augusta vo Zvolene.

san_01

Dokonalá chuť kávy z MilánaTalianska káva s jedinečne chuťou ...

V našom caffe bare Vám ponúkneme len to najlepšie. Kávu pripravujeme z pravej talianskej zmesi, ktorú vyvinula firma BONOMI, priamo pre kaviarne, a ktorá sa vyznačuje jedinečnou hustotou, penou a chuťou. Získava sa výberom najvzácnejších typológií káv, ktoré pochádzajú z najlepších plantáží v Brazílii, Stredoamerických krajinách, Etiópie a Indie.

Zastavte sa u nás a príďte ochutnať dokonalú kávu.

NÁŠ TEAMPriateľský a profesionálny personál

kde nás nájdete?od augusta 2016 v nových priestoroch

Od augusta 2016 sme presťahovaný v nových priestoroch na ulici 29. augusta 889/2 vo Zvolene. Príjemné a tiché prostredie v blízkosti SC EUROPA s možnosťou parkovania priamo pred caffe barom Santtos.

mapa_santtos1
san_03

INTERIÉRU NÁS JE VŽDY PRÍJEMNÁ ATMOSFÉRA

Indoor space in the restaurant. Enough to fit 100 people. The brando, overlooking Sculpture Garden, refined features, contemporary cooking in a beautifully bright and airy setting. The ever-evolving, seasonal menu is complemented by desserts. The Brando welcomes reservations up to 28 days in advance.

Since its debut in 2000, The Brando has earned five Michelin stars, three stars from The New York Times, including Best New Restaurant, Outstanding Wine Service.

EXTERIÉRPRÍJEMNÉ POSEDENIE V HORÚCICH LETNÝCH MESIACOCH

Seat capacity is 100 seats outdoor restaurant.. In nice weather guests can sit outside on one of our three terraces. Take advantage of one of the best things to do in the summer by scoping out these New York restaurants, which have gardens, decks and patios. From Brando restaurants to spots for American food, here’s where to eat outside.

With the sweeping views of the fountains that captivate diners; the tables to bag are of course those on the terrace, If you are in nearest the fountains, you will be in prime position for their breath-taking musical performances.

san_02